Ogłoszenie:

Geodeta, geodezja

dodano: 2021.05.15 ważne do: 2021.08.13 wyświetleń: 18
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy profesjonalną firmą geodezji, która prowadzi działalność na terenie Krakowa i w okolicznych powiatach. Nasza oferta realizowana jest w oparciu o sprawdzone rozwiązania techniczne, solidnej klasy przybory oraz wieloletnie doświadczenie.

Wymóg zaangażowania mierniczego może mieć miejsce już na etapie kupna placu pod budowę, gdzie planujemy postawić nasz wyśniony dom w Krakowie. W tym momencie na ogół wykonuje się regulację stanu prawnego oraz wymierzenie posiadanej posesji. Dodatkowym krokiem, przy którym nie obejdzie się bez geodety, jest wyrysowanie planu działki dla architekta. Mapa taka będzie podkładem, gdzie architekt określa zlokalizowanie budynku, a inni technicy wyznaczają rozkład rur jakie będą do domu przekopane. Po zdobyciu pozwolenia na wzniesienie inwestycji geodeta przeprowadza tyczenie domu na miejscu. Najczęściej wytyczane są punkty zewnętrzne lub jego osie, przeprowadza się także linie ścian. Geodeta dodatkowo kończy prace przeprowadzając inwentaryzację budynku wraz z prądem, wodą i gazem co będzie potrzebne do odebrania pobudowanego budynku.
Kontakt
Kraków
Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: oknopremium.pl
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.