Ogłoszenie:

Komfortowe łóżka i materace do sypialni

dodano: 2020.02.05 ważne do: 2020.04.05 wyświetleń: 144
Szczegóły ogłoszenia:
"Idealne warunki do snu

Każdy będzie cenił sobie komfort snu, dla, w związku z tym dobrze będzie szukać takich opcji, dzięki którym będziemy mogli zapewnić sobie takie warunki, w których organizm będzie wypoczywał. W ofercie sklepu New Hever klienci znajdą doskonały wybór łóżek i materacy. Oferta sklepu jest bardzo bogata, dlatego można liczyć na duży wybór różnych produktów i idealne dopasowanie do oczekiwań.

Pośród licznie proponowanych produktów jest bardzo duży wybór jeśli chodzi o materace. Dlatego klient może wybrać dla siebie odpowiednie wypełnienie, zdecydować o najlepszej budowie, grubości czy twardości materaca. W sklepie pracują również osoby, które służą pomocą przy wyborze dla klientów takich produktów, które dla niego będą najlepsze i sprawią, że każdego dnia będzie wstawał wypoczęty. Firma współpracuje z różnymi producentami i dlatego przygotowana oferta jest bardzo bogata.

Jeśli chcecie odmienić swój sen i tym samym każdego dnia wstawać wypoczętym zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu."

Kontakt:

Dział Sprzedaży
tel. 662 861 421
e-mail: sklep@new-hever.pl
https://www.new-hever.pl/
Kontakt
Newhever
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.