Ogłoszenie:

Stacja Kontroli Pojazdów Premium - Kowale

dodano: 2018.11.23 ważne do: 2019.02.21 wyświetleń: 222
99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Niedługo kończy się przegląd auta? Lub sprowadziłeś samochód z zagranicy i wymagany jest pierwszy wpis rejestracyjny w kraju? Stacja Kontroli Pojazdów Premium to profesjonalne usługi diagnostyki w mieście Kowale koło Gdańska.

Ekipa naszej firmy to niezawodni fachmani w dziedzinie motoryzacji i precyzyjnie ze systemem wiedzą wszystko o pojeździe każdego typu. Wykonujemy przeglądy aut osobowych, dostawczych i busów, a na dodatek również motorów oraz przyczep transportowych. W siedzibie stacji pracujemy na alternatywnym sprzęcie diagnostycznym i specjalnych urządzeniach do rutynowej kontroli zawieszenia oraz hamulców. Usługi firmy skierowane są również do kierowców samochodu z instalacją LPG.
Podchodzimy do każdego Klienta z znaczną troskliwością oraz empatią, dlatego możemy ukończyć całe badanie i odpowiedzieć na pytania co wymaga w najbliższym czasie reperacji w aucie.
W Stacji Kontroli Pojazdów Premium niskie ceny i pełna satysfakcja!

Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie i/lub usługach?
Zajrzyj na stronę internetową lub wstąp do siedziby niedaleko Trójmiasta.
Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
Stacja Kontroli Pojazdów Premium
Kowale ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.