Ogłoszenie:

Busy do Niemiec - CELTRANS

dodano: 2020.09.11 ważne do: 2020.12.10 wyświetleń: 74
Szczegóły ogłoszenia:
Firma CELTRANS zajmuje się w świadczeniem usług przewozowych na terenie Europy – organizuje przewozy do Niemiec, Belgii oraz Holandii, a także powrotne do Polski. Oferuje usługi przewozu ludzi oraz dodatkowo korespondencji i paczek. Ma wieloletnie wiedzę praktyczną i gwarantuje kontrahentom bezpieczne i wygodne podróże w bardzo atrakcyjnych cenach.

CELTRANS prowadzi obsługę w województwach takich jak: dolnośląskie, śląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, wielkopolskie, a też w północnej i środkowej części Niemiec , a ponadto we wszystkich miastach Belgii i Holandii. Dokładne dane o trasach dostępne są na stronie internetowej.

Wszystkie busy do Niemiec, Belgii oraz dodatkowo Holandii są samochodami sprawdzonymi pod kątem technicznym, bogato wyposażonymi, dlatego podroż przebiega w komfortowych warunkach. Kierowcy dbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa przewozu.

Kontakt:
Busy do Niemiec - CELTRANS
ul. Wola Trzydnicka 
23-230 Trzydnik Duży
mail: przewozyceltrans@onet.pl
tel:  724 727 939
url: http://www.celtrans-przewozy.eu/przewozy-busy-do-niemiec
Kontakt
CELTRANS
ul. Ul. Wola Trzydnicka, 23-230 Trzydnik Duży ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.