Ogłoszenie:

Utylizacja mebli warszawa

dodano: 2020.03.17 ważne do: 2020.06.15 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Logicar-trans.pl, czyli firma przeprowadzkowa z siedzibą w Warszawie, z ponad piętnastoletnim doświadczeniem na rynku, oferuje fachową pomoc przy przeprowadzkach na terenie Warszawy, całego kraju, oraz przy przeprowadzkach międzynarodowych. W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu przeprowadzek prywatnych mieszkań (transport mebli wraz z ich profesjonalnym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami), przeprowadzki instytucji i biur (nawet tych największych, jak na przykład lokale usługowe, lokale handlowe, czy magazyny - mamy bowiem profesjonalny sprzęt do przewozu także tych najcięższych części infrastruktury biurowej) oraz szybkie przewozy mebli (tzw. "bagażówka" - np. przewóz zakupionych w sklepie mebli czy też sprzętu RTV/AGD). Co więcej, w naszej ofercie znajdą Państwo też możliwość zlecenia utylizacji nieużywanych mebli a także elektroniki.
Profesjonalne podejście, rozbudowane zasoby (dysponujemy nowoczesnym sprzętem służącym do przewozu mienia), oraz setki zadowolonych klientów to tylko niektóre powody żeby ufac naszej firmie przeprowadzkowej, wszystko dla komfortu i satysfakcji klienta .Gorąco zapraszamy do kontaktu na Logicar-trans.pl lub pod numerem telefonu: 669 445 192
Kontakt
logicar-trans.pl
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.