Ogłoszenie:

Fachowy transport maszyn - Fast-Trans

dodano: 2018.11.05 ważne do: 2019.02.03 wyświetleń: 90
250 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi usługami transportowymi, które dotyczą także transportu pojazdów o dużych gabarytach.
Naszą specjalnością jest transport maszyn, który w każdym wypadku świadczymy w oparciu o charakter przewożonego ładunku.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu możemy zaoferować zarówno transport pionowy, jak i poziomy, w zależności od rodzaju przewożonej maszyny. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewożonych pojazdów i maszyn, mając na uwadze odpowiednie zabezpieczenie. Dysponujemy wyjątkowo nowoczesnym zapleczem, w skład którego wchodzą także lewary czy naczepy o wysokiej jakości. Każdy nasz klient może liczyć na terminowość oraz naprawdę szybką realizację danej usługi.

Zajmujemy się transportem tego typu maszyn, jak urządzenia rolnicze, wózki widłowe lub maszyny poligraficzne. Ponadto, proponujemy także usługi z zakresu wulkanizacji, na doskonałym warunkach.

Oferujemy swoje usługi w niewysokich cenach, co jest niepodważalnym atutem
prowadzonej działalności.


Fast-Trans
ul. Karpacka 10
60-415 Poznań
województwo wielkopolskie

TELEFON: 600960987
WWW: transportmaszynpoznan.com
Kontakt
Fast-Trans
Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.