Ogłoszenie:

Tania pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

dodano: 2018.10.01 ważne do: 2018.12.30 wyświetleń: 80
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma świadczy usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego klienta.
Możemy zająć się określonym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu zajmujemy się holowaniem samochodów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych oczekiwań naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie konkretne usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, ponieważ potrafimy dopasować usługę do oczekiwań klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Pomoc Drogowa Lidia Buda
Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.