Ogłoszenie:

TRANSPORT KOPAREK, ZWYŻEK, WALCÓW, PODNOŚNIKÓW i in. - DO 12 ton

dodano: 2018.07.14 ważne do: 2018.10.12 wyświetleń: 72
Szczegóły ogłoszenia:

Transport maszyn budowlanych i urządzeń wielkogabarytowych Poznań, Wielkopolska, Polska, oraz Europa. Przewozimy wszelkiego rodzaju sprzęt rolniczy i urządzenia budowlane.
Działamy szybko i sprawnie, a co najważniejsze bezpiecznie, każdy ładunek jest odpowiednio ubezpieczony. Posiadamy specjalistyczne lawety do transportu wózków widłowych, przewozu koparek, czy innych maszyn budowlanych i rolniczych. Od wielu lat przyjmujemy zlecenia na transport maszyn rolniczych czy budowlanych, współpracujemy z dilerami maszyn z Poznania i okolic, z wypożyczalniami sprzętu, jeździmy na zlecenie przedsiębiorców czy rolników. Oferujemy: - transport koparek i ładowarek - transport traktorów i siewników - transport wózków widłowych - transport przyczep - transport podestów elektrycznych - transport podnośników oraz wszelkiego rodzaju osprzętu KONTAKT: tel. 600-960-987 http://transportmaszynpoznan.com/
 
Kontakt
transport maszyn poznan
Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.