Ogłoszenie:

Holowanie - Zgorzelec, kraj, UE - RUSIN

dodano: 2018.05.14 ważne do: 2018.08.12 wyświetleń: 88
120 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zgorzelcka auto-pomoc to firma funkcjonująca przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez cały rok.

Najważniejszym zadaniem naszego przedsiębiorstwa są usługi transportowe i holowanie pojazdów, nie tylko w obszarze Zgorzelca, ale też w jego okolicach (tj. Zawidów, Bogatynia, Pieńsk, Węgliniec), oraz na terenie całej Polski, czy też zagranicy.

W ofercie Rusin Pomoc Drogowa znajdziemy też takie punkty jak: dowóz benzyny, awaryjne otwieranie i uruchomienie pojazdów, odpompowywanie źle zatankowanej benzyny, usuwanie niedużych usterek na trasie lub mobilna wulkanizacja. Poza tym firma trudni się transportem maszyn rolniczych i budowlanych, wózków widłowych oraz przyczep. Do dyspozycji klientów należy całodobowy parking strzeżony i wypożyczalnia samochodów na czas naprawy.

W naszej firmie zatrudniona jest wykwalifikowana brygada pracowników, która zawsze chętnie służy profesjonalną pomocą. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie.

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość ale też staramy się przybyć na miejsce wypadku jak najszybciej bez względu na porę.

Klienci, którzy korzystają z usług Rusina są zawsze usatysfakcjonowani i w razie potrzeby wracają znowu po pomoc.

Rusin Pomoc Drogowa
Broniewskiego 27/26
59-900 Zgorzelec
Telefon 24h: 665 545 990
Kontakt
Rusin Pomoc Drogowa
Zgorzelec ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.