Ogłoszenie:

Pul Marek Autoholowanie - profesjonalna autopomoc

dodano: 2018.05.14 ważne do: 2018.08.12 wyświetleń: 91
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli chciałbyś skorzystać z usług rzetelnej pomocy drogowej to obowiązkowo zapoznaj się z ofertą którą przyszykowała dla Ciebie moja firma.
Nazywam się Marek Pul i już od wielu lat proponuję usługi pomocy drogowej oraz transportu samochodów. Moja firma zajmuje się profesjonalną pomocą drogową na terenie Białegostoku oraz okolicznych miejscowości. Zespół moich pracowników tworzą wykwalifikowani specjaliści od pomocy drogowej oraz transportu samochodów. Sam nadzoruje wykonanie wszelkich prac dlatego mogę zapewnić najlepszą jakość usług mojej firmy.

W ofercie mojej firmy znajdziesz przede wszystkim pomoc drogową która polega na wyciąganiu pojazdów z rowów, wymianie kół na drodze, dowozie paliwa, usuwaniu drobnych awarii na drodze. Nadto wykonujemy transport pojazdów na terenie całej Europy, sprowadzamy samochody z Belgii, Holandii i Niemiec i załatwiamy wszystkie niezbędne formalności.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Obowiązkowo wejdź na naszą stronę internetową, na której została udostępniona cała oferta.

Pul Marek Autoholowanie
ul. Moniuszki 80
15-196 Białystok
woj. podlaskie

Telefon: 604-359-907
Kontakt
Pul Marek Autoholowanie
Białystok ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.