Ogłoszenie:

Agencja pośrednictwa nieruchomości

dodano: 2019.08.19 ważne do: 2019.11.17 wyświetleń: 69
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Biuro nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości
Masz w planie zmiany mieszkaniowe> Chcesz bezpiecznie i sprawnie kupić mieszkanie? Interesują Cię Bielany i Białołęka? Zapraszamy do Tur Nieruchomości, bo chętnie Ci pomożemy.
Tur Nieruchomości to lokalna agencja pośrednictwa, w której pracują doświadczeni doradcy, którzy świetnie znają rynek. Dzięki temu masz okazję skorzystać z największej bazy mieszkań z Białołęki, Bielan, w tym również Nowodworów i Tarchomina oraz wykorzystać ich wiedzę na temat lokalnego rynku. Nasi agenci pomogą Ci znaleźć nieruchomości warte zainteresowania, które wyróżniają się pod jakimś względem wśród innych ofert dostępnych na rynku.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały okres przeprowadzania transakcji. Zaczynamy od rozmowy na temat Twoich potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych, a następnie przedstawiamy Ci oferty jak najlepiej do nich dopasowane. Bierzemy udział w prezentacji wybranych przez Ciebie mieszkań oraz służymy pomocą w trakcie negocjacji cenowych. Gdy już znajdziesz swoje wymarzone mieszkanie, to wspieramy Cię w finalizacji transakcji, pomagając kompletować wszelkie niezbędne dokumenty.
Pracując z nami masz pewność, że kupowana nieruchomość jest wolna od wad prawnych i możesz kupić ją bez obaw. Jeśli w trakcie przeprowadzania transakcji pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości, to nasi agenci postarają się je wyjaśnić, wskazując skutki, jakie mogą mieć one dla Ciebie w przyszłości. Swoje porady opierają na solidnej wiedzy i długoletnim doświadczeniu, które doceniły już tysiące zadowolonych klientów.
Jeśli chcesz się przekonać, że to wszystko jest prawdą, to skontaktuj się z nami już dziś. Wejdź na stronę tur-nieruchomosci.pl i przejrzyj aktualną ofertę mieszkań w Warszawie lub umów się na spotkanie z doradcą. To mały krok, który może przybliżyć Cię do spełnienia marzenia o własnym M. Czekamy na Ciebie!

TUR NIERUCHOMOŚCI
biuro@tur-nieruchomosci.pl
ul.Książkowa 10/4U 03-134 Warszawa
https://tur-nieruchomosci.pl/
tel. 22 299 68 68
Kontakt
Tur Nieruchomości
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.