Ogłoszenie:

Usuwanie Blizn Inez Leska

dodano: 2018.08.10 ważne do: 2018.11.08 wyświetleń: 74
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli zastanawiałaś się nad zabiegiem pielęgnacyjnym na przykład likwidacją zmarszczek czy blizn, to oferta Beauty Studio - Inez Leska jest w sam raz dla Ciebie!

 Likwidacja blizn, zmarszczek czy usuwanie rozstępów przeprowadzane są za pomocą mikrouszkodzeń tkanki skórnej, a jednocześnie pod tkankę wprowadzany jest kwas hialuronowy. Proces ten jest gwarancją pobudzenia skóry do produkcji własnego kolagenu i przywrócenia elastyczności skóry. Indukcyjne leczenie kolagenem, czyli wspomniane nakłuwanie skóry twarzy, pozwala na wydobycie naturalnego kolagenu, występującego w tkankach skóry, wszędzie tam, gdzie klientka boryka się z problemem jego powierzchniowego zaniku. Zabieg ten pozwala na redukcję i w konsekwencji likwidację:
zmarszczek
"kurzych łapek"
bruzd
rozstępów
blizn.
Proponujemy takie usługi jak likwidacja blizn, rozstępów i zmarszczek. Gwarantujemy że używamy tylko profesjonalnych, najlepszych oraz sprawdzonych metod jak i produktów. Dzięki temu nasi klienci są zachwyceni.

Gorąco zachęcamy na naszą witrynę www. Znajdą tam Panie większą ilość {dokładniejszych|bardziej szczegółowych|bardziej kompletnych informacji, serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
Usuwanie Blizn Inez Leska
ul. Zgierska 211
90-001 Łódź
tel: 531 271 944
bsinezleska@gmail.com
MAKIJAŻ PERMANENTY/ZABIEGI LASEROWE tel. 531 271 944
KOSMETYKA tel.507 122 787
FRYZJERSTWO tel.668 310 144
 http://inezleskastudio.pl/likwidacja-usuwanie-zmarszczek-blizn-rozstepow.html
 
Kontakt
Beauty Studio - Inez Leska
ul. Ul. Zgierska 211, 90-001 Łódź Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.