Ogłoszenie:

Obsługa BHP dla firm w Warszawie SOLAR

dodano: 2018.08.10 ważne do: 2018.11.08 wyświetleń: 107
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalna obsługa BHP oraz PPOŻ dla interesantów biznesowych – przedsiębiorstwo BHP Solar z Warszawy świadczy wszechstronne usługi w atrakcyjnych cenach. To pomoc dla tych firm, które pragną mieć absolutną pewność, że ich działalność będzie zgodna z przepisami, bez konieczności angażowania własnego eksperta.
 
Specjalność firmy BHP Solar to w głównej mierze szkolenia w obszarze BHP i PPOŻ przeznaczone dla różnych firm – są to kursy wstępne oraz okresowe realizowane zgodnie z aktualnymi przepisami. Poza tym firma organizuje także szkolenia pierwszej pomocy.
 
Z wyjątkiem okresowych szkoleń firma oferuje także:
Przygotowywanie dokumentów, w tym ocena ryzyka zawodowego
Nadzór i konsulting obsługa BHP dla firm
Nadzór i doradztwo PPOŻ
 
Eksperci z firmy BHP Solar posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w aspekcie najnowszych przepisów, z tej przyczyny zapewniają interesantom obsługę na najlepszym poziomie. Zatwierdzają to też interesanci wybierający firmę jako pomoc w zakresie BHP – ich referencje można wyszukać na stronie.
 
BHP Solar – szkolenia okresowe BHP Warszawa – więcej informacji znajdą Państwo na stronie WWW firmy. Zachęcamy już w tym momencie!

Kontakt:
Obsługa BHP dla firm w Warszawie SOLAR
03-289 Warszawa
Twórcza 66g/1
tel: +48 604 919 013
e-mail:  solar.wp@gmail.com 
http://www.bhpsolar.pl
Kontakt
SOLAR
ul. Twórcza 66g/1, 03-289 Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.