Ogłoszenie:

 Profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy w Warszawie 

dodano: 2018.07.24 ważne do: 2018.10.22 wyświetleń: 121
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo BHP Solar specjalizuje się w udzielaniu usług w obrębie BHP i PPOŻ, wyręczając wszystkich odbiorców w sprawach formalnych nakładanych przez bieżące przepisy prawa. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w Warszawie, lecz usługi kieruje także do klientów z innych miast poszukujących kompleksowej i kompetentnej pomocy.
 
Obręb usług firmy jest rozległy i odpowiada wymaganiom prawnym – oferta to szczególnie szkolenia BHP wstępne i okresowe, kursy z obszaru ochrony przeciwpożarowej dedykowane dla pracowników skierowanych do przeprowadzania działań w obszarze zwalczania pożarów oraz ewakuacji osób, kursy pierwszej pomocy, poza tym nadzór i doradztwo BHP i PPOŻ, tworzenie dokumentacji oraz inne usługi adekwatnie z wymaganiami interesantów. Cała oferta zobrazowana jest na witrynie.
 
Selekcjonując firmę BHP Solar, interesant otrzymuje generalne wsparcie w atrakcyjnych cenach. W efekcie nie musi angażować własnych pracowników, jednocześnie ma pewność, że sprawy BHP i PPOŻ są we właściwych rękach.
 
BHP Solar – BHP, PPOŻ, szkolenia pierwsza pomoc Warszawa – zachęcamy do wybrania usług!
 


Kontakt:
 Profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy w Warszawie 
http://www.bhpsolar.pl/oferta-bhp-warszawa/szkolenia-pierwsza-pomoc/
03-289 Warszawa
Twórcza 66g/1
tel: +48 604 919 013
e-mail:  solar.wp@gmail.com 

 
Kontakt
bhpsolar
ul. Twórcza 66g/1 ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.