Ogłoszenie:

Szkoła muzyczna Missio Musica Warszawa

dodano: 2018.07.17 ważne do: 2018.10.15 wyświetleń: 113
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma działa od 25 lat, od kiedy edukujemy muzycznie dzieci i młodzież. Naszym celem jest edukacja muzyczna na wysokim poziomie a także troska o harmonijny rozwój naszych uczniów. Stawiamy na przyjazną, a zarazem motywującą do nauki atmosferę oraz otwartość na indywidualne pomysły uczniów. Uczymy a jednocześnie wychowujemy pamiętając, że każdy z nas ma jedyne w swoim rodzaju zdolności i osobowość a naszym przywilejem jako szkoły jest szansa ich maksymalnego rozwoju. Nic więc dziwnego, że odszukanie odpowiedniej szkoły językowej jest takie trudne. Wszystkie najważniejsze wymogi spełnia szkoła muzyczna I i II stopnia Missio Musica potwierdzająca, że wtedy, gdy w grę wchodzi profesjonalna szkoła muzyczna nie może sobie nic do zarzucenia. Nasza Szkoła działa pod patronatem Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Muzyków, jej ofertą jest więc nie tylko sama nauka gry na instrumentach.

Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Missio Musica - szkoła muzyczna warszawa, dostępną na naszej stronie www. 

Kontakt:
Szkoła muzyczna Missio Musica Warszawa
ul. Podbipięty 2,
02-732 Warszawa
tel. 22 853 29 81
email: szkola@mm.edu.pl
http://www.mm.edu.pl/
Kontakt
Missio Musica
ul. Podbipięty 2 ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.