Ogłoszenie:

Tresura psów młodych i dorosłych

dodano: 2018.07.16 ważne do: 2018.10.14 wyświetleń: 75
Szczegóły ogłoszenia:
Tresura psów Warszawa to zawodowe szkolenia psów prowadzone przez ekspertów.Prowadzimy treningi dla psów dla klientów z Warszawy i okolic.Nasza długa działalność na rynku owocuje najwyższą jakością świadczonych usług. Posiadamy rekomendację Związku Kynologicznego. Zajmujemy się wszechstronną tresurą od podstawowych jej aspektów aż do zajęć przygotowywujących do turniejów i egzaminów. Z naszą pomocą komunikacja z ulubionym pupilem stanie się prosta. 
Szkolenia przeprowadzamy bezstresowo i zrozumiale. 
Poznaliśmy już wielu właścicieli psów i ich treningi stały się dla nas nie tyle pracą co pasją w czystej postaci. Bez ustanku polepszamy nasze zdolności i kwalifikację abyś był w 100% zadowolony z naszych szkoleń. 
Tworzymy grupy na kilku poziomach zaawansowania. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia indywidualne jak i grupowe. Jeżeli chcesz nawiązać unikalną więź ze swoim psem to nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Dużo więcej interesujących wiadomości znajduję się na naszej stronie www. 
{Serdecznie zapraszamy do kontaktu|Zapraszamy do kontaktu z ośrodkiem Psia Szkoła.

kontakt:

Tresura psów młodych i dorosłych
05-500 Mysiadło
ul. Osiedlowa 4
Telefon:     605 942 180
psia.szkola@o2.pl
http://psiaszkola.net
Kontakt
ewa kat
ul. Osiedlowa 4, 05-500 Mysiadło ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.