Ogłoszenie:

Chłodnictwo - montaż i serwis urządzeń

dodano: 2018.01.16 ważne do: 2018.04.16 wyświetleń: 164
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy firmą o długoletnim doświadczeniu w usługach z zakresu naprawiania i konserwowania klimatyzacji. Ergoklima oferuje profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzatorów i wentylacji. Instaluje systemy klimatyzacji oraz wentylacji przede wszystkim w domach, biurach i budynkach przemysłowych i innych. Firma bazuje tylko na sprawdzonych rozwiązaniach i markach, dbając w efekcie o całkowite zadowolenie kontrahentów, którzy uzyskują wsparcie wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. 

Specjaliści z Naszej firmy do każdego zamówienia podchodzą osobiście i gwarantują swoim klientom najwyższej jakości obsługę, terminowość i rzetelność. Firma posiada wszystkie stosowane certyfikaty i uprawnienia do obsługi i montażu urządzeń. Podejmuje się też skomplikowanych zamówień. Usługi skierowane są zarówno do kontrahentów prywatnych, jak i do firmowych , a ponadto instytucjonalnych. Chłodnictwo - najlepsze urządzenia w Poznaniu – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą i skorzystania z obsługi! 

Kontakt: 
Chłodnictwo - montaż i serwis urządzeń 
ul. Kamienna 20, Wysogotowo 
62-081 Przeźmierowo / Poznań 
Telefony: 48 663 830 025, 48 508 198 501 
e-mail: biuro@ergoklima.pl, ergoklima@vp.pl 
http://www.ergoklima.pl
Kontakt
Ergoklima
ul. Kamienna 20, Wysogotowo ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.