Ogłoszenie:

Elektryk Nowy Dwór Mazowiecki

dodano: 2019.02.20 ważne do: 2019.05.21 wyświetleń: 126
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Polska firma istnieje od 2007 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych i kompleksowych usługach elektrycznych.
Oferujemy usługi dla pań prywatnych, firm oraz instytucji. Wpływamy na terenie powiatów Nowodworskiego, Warszawsko-Zachodniego, Legionowskiego oraz Warszawy. Posiadamy minikoparkę oraz podnośnik koszowy, co gwarantuje szybsze realizowanie zleceń . Jesteśmy prężnie utrzymującą się firmą, nastawioną na kompetentną i bliską obsługę klientów. Już ponad 12-letnie badanie w części energetycznej oraz wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia terminowe wykonywanie działań na dużo wysokim stopniu.
Oferujemy: Elektryk, Usługi Minikoparką, wynajem podnośnika koszowego - zapytaj o dostępność naszych usług.
Tworzymy na gruncie województwa mazowieckiego w takich regionach jak: Nowy Dom Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Czosnów, Leszno, Sochaczew czy Zakroczym. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą - Profesjonalny Elektryk i Budowy Elektryczne. Zachęcamy do zastosowania z polskich usług.
Udzielamy gwarancji na stworzone usługi elektryczne i wzięte materiały.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Volt-Tech: http://www.volttech.pl - Elektryk Łomianki
Kontakt
Volt-Tech
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.