Ogłoszenie:

Skup monolitu ceramicznego - cała Polska

dodano: 2018.08.14 ważne do: 2018.11.12 wyświetleń: 90
1 800 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Skupujemy i przerabiamy katalizatory samochodowe, i wkład ceramiczny. Nabędziemy od Ciebie pojedyńcze sztuki, a także ilości hurtowe.

Gwarantujemy darmową wycenę. Cena monolitu ceramicznego jest dokonywana według aktualnego cennika w formie elektronicznym, który zawiera aktualne kursy giełdowe z dnia wyceny. Sprawdź cennik na naszej stronie.

Jeżeli jesteś osobą lub firmą, która posiada mniejszą ilość filtrów DPF np. 1,2 lub 6 sztuk, możesz je wycenić i sprzedać w swoim województwie.

Jak to zrobić? To prostę. Na Naszej stronie https://katalizatorychrzanow.pl odnajdziesz miejsce swojego zamieszkania i kontakt do osoby która poda Ci cenę którą zapłacimy za twój katalizator lub filtr cząstek stałych DPF.


Skupujemy na obszarze całego kraju m.in Warszawa, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Opole, Bielsko-Biała, Chrzanów, Przemyśl i w wielu wielu innych miejscowościach. Sprawdź na https://katalizatorychrzanow.pl/przedstawiciele

Dostawy w siedzibie głównej czyli w Chrzanowie, woj. małopolskie są umawiane na określony termin i godzinę.

Jeśli masz min 100 sztuk – tel Darek

Więcej na stronie https://katalizatorychrzanow.pl
Gwarantujemy świetną stawkę!
Kontakt
Ds Auto sp. z o. o.
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.