Ogłoszenie:

Najlepszy kebab drobiowy

dodano: 2018.02.06 ważne do: 2018.05.07 wyświetleń: 148
Szczegóły ogłoszenia:
Wieloletnie doświadczenie, jakie posiada nasza firma w ramach przeprowadzania wyrobów gastronomicznych umożliwia nam zawarować wykonanie najwyższej własności towarów. 
Nasza fabryka jest w stanie zagwarantować  wykonanie również zawodowych i całościowych usług na każdym poziomie przeprowadzania naszych usług przy tworzeniu zarówno substratów oraz produktów z kuchni tureckiej czy arabskiej. Równocześnie nasza spółka proponuje kebab drobiowy, który jest realizowany w parku produkcyjnym, jaki jest do tego sprawdzony a równolegle pozwalający na zagwarantowanie również przyrządzenia pojedynczych wyrobów z zastosowaniem najnowszych technologii. 

Nasza fabryka świadczy poza tym na dowolnym poziomie kooperacji z użytkownikami także wykonanie usług kompetentnych oraz wszechstronnych. Gwarantujemy również skuteczne a także terminowe robienie poszczególnych zamówień bez względu na ich wielkość na rynku przygotowywania wyrobów gastronomicznych. 

Zapraszamy do zaznajomienia się ze składnikami oferty naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

Kontakt:
Najlepszy kebab drobiowy
ul. Tomasza Zana 18 A
60-691 Poznań
tel. kom.: +48 516 120 214
url:http://www.kebab-alibaba.pl/?p=71
e-mail: juma@kebab-alibaba.pl
Kontakt
ALI BABA
ul. Tomasza Zana 18 A, Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.