Ogłoszenie:

Ceny drewna w tartaku KAMPA Wood

dodano: 2017.07.19 ważne do: 2017.10.17 wyświetleń: 132
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza spółka zapewnia zarówno wprawne a równolegle przekrojowe usługi w ramach przeprowadzania wysokiej właściwości artykułów drewnianych w naszym zaawansowanym tartaku.
Oferta naszej firmy to zarówno obszerny asortyment rozmaitych typów drewna a dodatkowo produktów z drewna jak rozliczne deski, które przeprowadzane są w zaawansowanym parku maszynowym. Proponujemy między innymi takie produkty, których ceny drewna w tartaku są korzystne dla naszych nabywców. Świadczymy między innymi takie produkty jak wysokiej jakości drewno budowlane.
 
W tym samym czasie w naszej firmie gwarantujemy wykonanie poszczególnych usług na dowolnym poziomie kooperacji z naszymi nabywcami zarówno sprawnie a także terminowo. Dotyczy to także wykonania dostaw, gdzie nasza firma jest w stanie zawarować funkcjonalne wykonania poszczególnych przedsięwzięć logistycznych.
Wszelkie nasze usługi realizowane są dodatkowo w sposób indywidualnie dopasowany do oczekiwań odbiorców, co w dodatku pozwala na zapewnienie wyrobów certyfikowanych a także zgodnych w zakresie posiadanych cech z potrzebami kontrahentów.


Kontakt:
Ceny drewna egzotycznego w tartaku KAMPA Wood
ul. Szczecińska 61 c
75-122 Koszalin
tel. +48 603 064 065
fax. +94 716 10 04
mariusz.kampa@wp.pl
Kontakt
Kampawood
ul. Szczecińska 61c, 75-122 Koszalin ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.