Ogłoszenie:

Solidny elektryk w Głogowie - do usług!

dodano: 2017.06.27 ważne do: 2017.09.25 wyświetleń: 129
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma pod mianem Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol oferuje fachowe usługi w zakresie reperacji i odbudowy elektryki a także pomiarów elektrycznych. Tak więc jeśli potrzebujesz prawdziwego fachowca, skontaktuj się z nami. Razem pozbędziemy się kłopotu! Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych, alarmowych, antenowych, jak również instalacji domofonowych. Wykonujemy pomiary elektryczne oraz oświetlenia zewnętrzne, ale to tylko niektóre z proponowanych przez nas usług. Nieprzerwanie się rozwijamy. Nowością w naszej firmie jest system inteligentne domy.

Struktura inteligentnego domu łączy ze sobą różne domowe systemy (ogrzewanie, oświetlenie, rolety i tak dalej), które funkcjonują często niezależnie. Jest to instalacja która pozwoli podnieść nam komfort w życiu a także pozwoli zaoszczędzić nam prądu i ogrzewania.

W naszej firmie zatrudniamy tylko doświadczonych i zaufanych pracowników. Codziennie udoskonalają nabyte umiejętności, aby spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Nasza centrala znajduje się w niewielkim mieście Konotop ale działamy również w Głogowie. Jeśli potrzebujesz pomocy elektryka - zgłoś się do nas!


Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Telefon: 793 010 354
Kontakt
Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Głogów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.