Ogłoszenie:

Projektowanie wnętrz - odwiedź Studio Kurpas

dodano: 2017.06.21 ważne do: 2017.09.19 wyświetleń: 116
Szczegóły ogłoszenia:
Atrakcyjna propozycja firmy Kurpas to plejada możliwości wnętrzarskich, jak też sama budowa. Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu nie jedynie funkcjonalnych,  również pięknych powierzchni. Z naszej propozycji skorzystało już wielu kontrahentów, którzy po dzisiaj dzień są szczęśliwymi użytkami powierzchni, które specjalnie dla nich zaaranżowaliśmy. 
 
Przykładamy największą troskę do zapewnienia  kontrahentom wysokiej jakości obsługi - skutkiem tego też do każdego, bez względu na to czy mowa o indywidualnym czy służbowym podchodzimy z równą, poszczególną troską. Na kanwie tego tworzymy Kurpas Projektowanie Wnętrz doskonale odpowiadające na preferencje oraz potrzeby, jak także są to realizacje zgodne z planowane budżetem. 
 
By dowiedzieć się znacznie więcej na temat należącej do nas firmy i poznać liczne szczegóły dotyczące naszych usług najlepiej jest przejść na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się takowe wiadomości. 
 
Gorąco zapraszamy już teraz!

Kontakt:
Projektowanie wnętrz - odwiedź Studio Kurpas
 ul. Langego 28 A
tel: (+48 32) 226-10-37
e-mail: biuro@kurpas.com.pl
 
Kontakt
Kurpas
ul. Langego 28 A, 43-195 Mikołów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.