Ogłoszenie:

Klej w sprayu Spray-Kon Moto 4TECHNIK

dodano: 2018.03.13 ważne do: 2018.06.11 wyświetleń: 122
Szczegóły ogłoszenia:
Funkcjonujemy na rynku usług realizowania sprzedaży rozmaitych produktów, jakie pochodzą z rynku budowlanego. Symultanicznie w naszej firmie jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom wykonanie poszczególnych usług zarówno sprawnie a również terminowo bez względu na rozmiar zamówienia. 
W naszej spółce posiadamy także zespół specjalistów, jacy mogą oferować naszym odbiorcom kompetentnego doradztwo przy dopasowaniu pojedynczych wyrobów do oczekiwań i potrzeb. Umożliwiamy naszym konsumentom między innymi takie wyroby jak klej w sprayu, jakie możemy naszym nabywcom umożliwić za pośrednictwem naszego internetowego sklepu. Wszystkie wyroby dostępne w naszej spółce są adekwatnie wyselekcjonowane a na dodatek zapewniamy także dostarczenie naszym klientom narzędzi budowlanych. 
Gwarantujemy naszym odbiorcom zarówno trwałe a dodatkowo zaawansowane narzędzia, co umożliwia na zagwarantowanie narzędzi do różnorodnych prac. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony sklepu internetowego oraz do zaznajomienia się z całą ofertą naszej spółki!

Kontakt:
 Klej w sprayu Spray-Kon Moto 4TECHNIK
4TECHNIK - ZAMOCOWANIA I NARZĘDZIA 
Kłodnicka 38 
40-702 Katowice
Tel.: + 48 505 44 30 70
 https://4technik.pl/Kleje-kontaktowe-w-sprayu
 
Kontakt
4TECHNIK
ul. Kłodnicka 38, 40-702 Katowice ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: 4technik.pl
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.