Ogłoszenie:

Opaska kablowa Detektowalna Wykrywalna 4TECHNIK

dodano: 2018.03.12 ważne do: 2018.06.10 wyświetleń: 146
Szczegóły ogłoszenia:
W naszej firmie specjalizujemy się w wykonywaniu sprzedaży wysokiej jakości wyrobów z rynku budowlanego, na którym możemy zagwarantować naszym nabywcom dostarczenie poszczególnych wyrobów w krótkim czasie po zamówieniu w naszym internetowym sklepie. Za jednym zamachem w naszej firmie zapewniamy na dodatek wyroby szczegółowo wyselekcjonowane od bezkonkurencyjnych fabrykantów, co pozwala nam gwarantować najwyższej właściwości materiały budowlane. 
Specjalizacją naszej firmy jest dystrybuowanie takich artykułów jak między innymi kleje. Oprócz tego nasza firma jest w stanie zapewnić również znaczny asortyment narzędzi, jak elektronarzędzia, przybory pneumatyczne. Dostarczamy takie materiały jak między innymi opaska kablowa. W naszej spółce prowadzimy również sprzedaż za pośrednictwem naszego internetowego sklepu, gdzie jesteśmy w stanie fachowe oraz wszechstronne usługi na dowolnym poziomie kooperacji z naszymi nabywcami. 
Świadczymy naszym nabywcom między innymi rozległy zestaw klejów profesjonalnych a także szybki czas realizowana poszczególnych zamówień. 


Kontakt:
Opaska kablowa Detektowalna Wykrywalna 4TECHNIK
4TECHNIK - ZAMOCOWANIA I NARZĘDZIA 
Kłodnicka 38 
40-702 Katowice
Tel.: + 48 505 44 30 70
sklep@4technik.p
https://4technik.pl/Opaski-zaciskowe-kablowe-wloski-producent
 
Kontakt
4TECHNIK
ul. Kłodnicka 38, 40-702 Katowice ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: 4technik.pl
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.