Agencja Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

Zdjęcia:

Firma: Tur Nieruchomości
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 03-134
Ulica: Książkowa 10/4U
E-mail: turnieruchomosci.ogloszenia@gmail.com
Telefon: 22 299 68 68
Strona WWW: https://tur-nieruchomosci.pl/
   
dodano: 2018.10.08
ważne do: 2019.01.06

Szczegóły ogłoszenia:

Chcesz zamieszkać na Bielanach lub Białołęce? Szukasz pośrednika, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie lokum dla Ciebie? Zajrzyj do Tur Nieruchomości, bo nasi agenci mogą Ci w tym pomóc.
Znamy rynek lokalny
Specjalizacja naszej działalności daje nam ogromną przewagę nad konkurencją. To właśnie dzięki temu, że mamy najwięcej ofert z Bielan i Białołęki, możemy poszczycić się najlepszą znajomością lokalnego rynku. Wiemy co i za ile warto tutaj kupić oraz możemy doradzić, gdzie jest najlepsza infrastruktura edukacyjna, handlowa czy rekreacyjna.
Mamy doświadczenie
Nasi doradcy to osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym bez kłopotów przeprowadzą Cię przez cały proces transakcyjny. Jeśli pojawią się jakieś pytania, wątpliwości lub inne nurtujące Cię kwestie, to śmiało możesz zadawać pytania. Nasi doradcy z pewnością udzielą Ci wyczerpującej odpowiedzi.
Wspieramy podczas całej transakcji
Naszym zadaniem jest nie tylko znalezienie nieruchomości, która przypadnie Ci do gustu, ale również troska o to, by transakcja miały swój szczęśliwy finał. To właśnie dlatego nasi doradcy służą wsparciem nie tylko podczas poszukiwań, ale również w trakcie negocjacji warunków transakcji czy kompletowania dokumentacji koniecznej do jej finalizacji. Dzięki nim możesz czuć się bezpiecznie nawet wtedy, gdy jest to Twój pierwszy zakup na rynku nieruchomości.
Jeśli chcesz się przekonać, że to nie są czcze obietnice, to zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Nasi doradcy wysłuchają Twoich potrzeb i oczekiwań, a następnie przedstawią nieruchomości, które najlepiej do nich pasują. Opowiedzą Ci również o naszej pracy i przekonasz się, że zakup nieruchomości może być szybki i bezpieczny. Nie zwlekaj już dłużej, lecz zadzwoń do nas już dziś!

Sprawdź ofertę na stronie : https://tur-nieruchomosci.pl/